Firma zapewnia transport i obsługę maszyn na terenie całego kraju. Nasi fachowcy oraz serwisy firm partnerskich są do Państwa stałej dyspozycji we wszystkich sprawach związanych z gwarancyjną i pogwarancyjną obsługą naszych produktów. Dysponujemy też szeroką gamą części i akcesoriów zamiennych, gwarantujących szybkość napraw, utrzymanie maszyn we właściwym stanie technicznym zapewniającym ciągłość użytkowania oraz długi okres eksploatacji.

Remontujemy również wozy poziome

Nasz serwis zawsze stara się znaleźć odpowiedzi na zadane pytania oraz nietypowe rozwiązania. Chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą w rozwiązywaniu problemów technicznych. Udzielamy wyczerpujących informacji o zagadnieniach związanych z obsługą, użytkowaniem i serwisem. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, ciągle wprowadzając najnowsze narzędzia pracy. Firma nasza bazuje na doświadczonym personelu, który nieustannie przechodzi specjalistyczne szkolenia producenckie, aby móc kompleksowo świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Nasza firma oferuje remonty wozów paszowych, naprawy ślimaków, przenośników, hydrauliki, elektryki i innych elementów w wozach paszowych – wszystkie typy i wszystkie marki. Atrakcyjne ceny i terminy realizacji.

Zapraszamy do kontaktu by znaleźć doradcę, przedstawiciela bądź serwis.

Hubert

Telefon
+48 790 607 600
Adres e-Mail
hj@andotech.eu