Firma DAFAGRO / ANDO TECH spod Miłosławia w Wielkopolsce to uznany producent wysokiej jakości maszyn rolniczych – wozów paszowych i rozrzutników obornika, które w pełni zaspokoją oczekiwania odbiorców. Nasze maszyny były wielokrotnie nagradzane złotymi medalami.

We wszystkich działaniach koncentrujemy się na profesjonalnym wykonywaniu prac. Szczególnie w trakcie procesu budowy maszyn dbamy o jakość i najdrobniejsze szczegóły.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym oraz personelem, aby móc kompleksowo świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasi sprzedawcy zawsze starają się znaleźć odpowiedzi na zadane pytania oraz nietypowe rozwiązania. Oprócz szerokiej gamy maszyn proponujemy również urządzenia do przygotowywania pasz. W naszej ofercie znajdują się mieszalniki do pasz, śrutowniki i gniotowniki do produkcji paszy. Ciągłe badania pozwalają nam opracowywać wyjątkowe maszyny przystosowane do specyficznych wymagań klienta. Znajomość potrzeb gospodarskich gwarantuje znalezienie przez nas odpowiednich partnerów oraz profesjonalne doradztwo w doborze ekonomicznych urządzeń i maszyn do Państwa produkcji rolnej.