Marka DAF należy do udziałowca strategicznego firmy ANDO TECH Sp. z o.o.. Marka powstała z inicjałów imion i nazwiska pierwszych założycieli. Marka DAF używana jest do znakowania wozów paszowych, rozrzutników obornika produkowanych w Polsce, niedaleko Miłosławia.

Święty spokój w oborze – to nasza obietnica

A zaczęło się kilkanaście lat temu, kiedy to dotarłem do gospodarstwa liczącego 28 krów i okazało się, że od kilkunastu godzin jest awaria paszowozu. Zwierzęta niespokojne, Pan Michał (rolnik) bardzo zdenerwowany i urobiony. Zrozumiałem co jest najważniejsze…

Krowy, które Pan Michał hoduje to jego jedna z ważniejszych części życia i nie dlatego, że dzięki nim też zarabia, ale codziennie się nimi opiekuje, dba, pielęgnuje i karmi. Jest do nich przywiązany. Krowy dla niego są jak dzieci – nie można ich pozostawić nawet na chwilę bez opieki.

Wtedy za cel postawiłem sobie pomóc takim hodowcom jak Pan Michał. Droga nie była łatwa, ale uczyłem się od światowych liderów.

Dzisiaj produkuję w Polsce niezawodne maszyny, które gwarantują święty spokój w oborze. Stworzyłem DAF, które oferuje paszowozy oraz inne maszyny dbające o dobrostan zwierząt i spokój w oborze – takie jak: rozrzutniki obornika; ścielarki. Nasze maszyny używane są codziennie w gospodarstwie, dlatego tak ważna jest ich niezawodność oraz trwałość.

Święty spokój w oborze gwarantujemy poprzez:

  • niezawodne i trwałe maszyny, które posiadają wieloletnią gwarancję (3 lata wozy paszowe i 5 lat rozrzutniki obornika) i wykorzystują własne innowacyjne rozwiązania, sprawdzone przez wiele lat podzespoły oraz patenty
  • maszyny są nieskomplikowane, skrojone na potrzeby polskiego hodowcy, bez zbędnych dodatkowych akcesoriów, które się mogą psuć
  • okresowe systemy przeglądów i niezawodny serwis, co zapobiega awariom
  • awaryjny serwis DAF, który pomoże rozwiązać/ rozwiąże problem w ciągu 12 h od przyjęcia zgłoszenia

Święty spokój w oborze to też wysokie wydajności i jakość mleka, tutaj wspieramy naszych hodowców poprzez idealną fizyczną jakość TMR, która uzyskana może być nawet ze średniej jakości surowców. Krowy paszę przygotowaną paszowozem DAF jedzą z apetytem i łatwo trawią.

DAF – ekspert od fizycznej jakości TMR!

Święty spokój w oborze to zapewnienie dobrostanu dla zwierząt, który ułatwiamy utrzymać dzięki idealnym właściwościom fizycznym TMR, dobrej organizacji kuchni i kolejności zadawania surowców, odpowiedniej proporcji i porze podawania paszy, doradztwie w zakresie higieny i żywienia zwierząt.

DAF z Polski, dla polskiego rolnika!

Jesteśmy dumni z tego, że cała nasza załoga – od konstruktorów, przez spawaczy, monterów, sprzedawców i serwisantów jest z Polski. Jesteśmy polską firmą. Dlatego nasze maszyny możemy dostosować idealnie dla potrzeb polskiego hodowcy. Oferujemy możliwość dostosowania maszyn pod indywidualne potrzeby klienta.

DAF zwiększy Twój paszowóz jak zwiększy się Twoje stado!

Wiemy, że nasi hodowcy rozwijają swoje gospodarstwa i chętnie im w tym pomagamy oferując gwarancję wymiany paszowozu na większy w przypadku, jak zwiększą się potrzeby produkcyjne.