O nas

Nasza firma w pigułce

Ando-Tech to firma założona z pasją do rolnictwa i innowacji. Od ponad dekady projektujemy i budujemy wysokiej jakości maszyny rolnicze, które wspierają rolników w codziennej pracy, dążąc do osiągnięcia najlepszych wyników.

Nasze rozwiązania znalazły uznanie u szerokiej gamy klientów, począwszy od małych gospodarstw rolnych po większe przedsiębiorstwa z branży rolniczej. Produkujemy wozy paszowe, przyczepy skorupowe oraz rozrzutniki obornika. Wszystko to produkujemy w Polsce, niedaleko Miłosławia.

nasza historia

Święty spokój w oborze” – to nasza obietnica

Krowy, które Pan Michał hoduje to jedna z ważniejszych części jego życia. Nie tylko dlatego, że dzięki nim zarabia, ale również codziennie się nimi opiekuje, dba, pielęgnuje i karmi. Jest do nich przywiązany. Krowy są dla niego jak dzieci – nie można ich pozostawić bez opieki nawet na chwilę. Wtedy za cel postawiłem sobie pomóc takim hodowcom jak Pan Michał. Droga nie była łatwa, ale uczyłem się od światowych liderów.

Dziś produkuję w Polsce niezawodne maszyny, które gwarantują święty spokój w oborze. Stworzyłem firmę, które oferuje paszowozy oraz inne maszyny dbające o dobrostan zwierząt i spokój w oborze takie jak: rozrzutniki obornika, wozy paszowe, maszyny ścielące, przyczepy skorupowe. Nasze maszyny używane są codziennie w gospodarstwach w całej Polsce, dlatego tak ważna jest ich niezawodność oraz trwałość.

  • niezawodne i trwałe maszyny, które posiadają wieloletnią gwarancję i wykorzystują własne innowacyjne rozwiązania
  • sprawdzone przez wiele lat podzespoły oraz patenty
  • konstrukcje skrojone na potrzeby polskiego hodowcy, bez zbędnych dodatkowych akcesoriów, które mogą się zepsuć
  • okresowe systemy przeglądów co zapobiega awariom
  • serwis ANDO TECH, który pomoże rozwiązać/rozwiąże problem w ciągu 12 h od przyjęcia zgłoszenia

Święty spokój w oborze oznacza również wysoką wydajność i jakość mleka. W tym zakresie wspieramy naszych hodowców poprzez idealną, fizyczną jakość TMR, która uzyskana może być nawet ze średniej jakości surowców. Paszę przygotowaną paszowozem ANDO TECH, krowy jedzą z apetytem i łatwo ją trawią. Jesteśmy dumni z tego, że cała nasza załoga – od konstruktorów, przez spawaczy, monterów, sprzedawców i serwisantów – jest z Polski.

Jesteśmy polską firmą i jesteśmy z tego dumni. Dlatego nasze maszyny możemy dostosować idealnie dla potrzeb polskiego hodowcy. Oferujemy możliwość dostosowania maszyn pod indywidualne potrzeby klienta. Wiemy, że nasi hodowcy rozwijają swoje gospodarstwa i chętnie im w tym pomagamy oferując gwarancję wymiany paszowozu na większy w przypadku, gdy zwiększą się potrzeby produkcyjne.

Święty spokój w oborze to zapewnienie dobrostanu dla zwierząt, który ułatwiamy utrzymać dzięki idealnym właściwościom fizycznym TMR, dobrej organizacji kuchni i kolejności zadawania surowców, odpowiedniej proporcji i porze podawania paszy, doradztwie w zakresie higieny i żywienia zwierząt.

nasze podejście

Nasze podejście do innowacji

Doskonałość w projektowaniu

Nasi pracownicy na każdym etapie – od projektowania po odbiór końcowy – myślą o kliencie i jego potrzebach, dlatego nasze maszyny są starannie przemyślane i testowane, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom rolników (i nie tylko).

Wsparcie wdrożeniowe

Nie tylko dostarczamy nasze maszyny, ale także oferujemy kompleksowe wsparcie wdrożeniowe. Wszystko po to aby nasi klienci mogli maksymalnie wykorzystać potencjał naszych produktów w swoim gospodarstwie i czuli się zaopiekowani na każdym etapie pracy z nimi.

Prostota i wytrzymałość

Nasze maszyny są tworzone tak aby były łatwe w użytkowaniu, wytrzymałe w pracy, proste w obsłudze, ale przy tym posiadały innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Mają być tak proste jak to możliwe, ale nie prostsze.

Dopasowanie do klienta

Słuchamy naszych klientów, analizujemy z nimi nasze rozwiązania, wprowadzamy zmiany, rozmawiamy o naszych maszynach podczas serwisów na gospodarstwach. Wszystko po to aby dać im jak najbardziej dopasowany do nich produkt.

Scroll to Top