produkty

Wozy paszowe

Wozy paszowe jednoślimakowe

Wielokrotnie nagrodzona złotymi medalami na targach, maszyna to wóz paszowy T-REX. Wyróżnia się niską krawędzią załadunku, solidną konstrukcją i nieograniczonymi możliwościami konfiguracji. W przypadku wozu T-REX 10 wysokość wozu paszowego wynosi zaledwie 2,55 m, przy całkowitej szerokości 2,50 m oraz długości 5,25 m. W podstawowym wyposażeniu zbiornik ma w ścianach dwa duże kontra-noże wspomagające rozdrabnianie paszy oraz boczne drzwi wyładunkowe (prawe lub lewe), sterowane bezpośrednio z traktora. Wymiary, konstrukcja i sposób montażu kontra-noży pozwalają zachować przepływ paszy podczas mieszania i bardzo dobrą współpracę z nożami na ślimaku. Cięcie jest proste, regularne i znacząco przyspiesza pracę. Z uwagi na to, że są to produkty najwyższej jakości, wszystkie maszyny objęte są serwisem i gwarancją przez 3 lata.

Wozy paszowe dwuślimakowe

Podobnie jak wozy jednoślimakowe wyróżnia się niską krawędzią załadunku, solidną konstrukcją i nieograniczoną możliwością konfiguracji. W przypadku wozów dwuślimakowych T-REX mogą Państwo wybierać: od wozów o pojemności 10 m3 do 24 m3. Wysokość zależy od zamówienia, ale standardowo jest to 2,84m, a szerokość 2,50m. Wozy mają też:

  • dużą pojemność kosza
  • szerokie drzwi wyładunkowe sterowane z traktora.
  • Dwa kontra-noże
  • Wytrzymałe i mocne dwubiegowe przekładnie
  • Wysokiej jakości wałki, zabezpieczone przed przeciążeniem
  • Dwa duże pionowe ślimaki napędzane przez wałek WOM 1000 obr./min lub przy mniejszych pojemnościach 540 obr./min
  • Ślimaki posiadają wzmocnioną konstrukcję i wyposażone są w 6, 8, 10, 12 lub 14 odpornych na zużycie, trwałych noży wykonanych ze stali chromowo-wanadowej, zapewniający skuteczne cięcie i mieszanie przy niewielkim zapotrzebowaniu mocy

Każdy model wozu paszowego ma inną przestrzeń kosza i odpowiednio dobrane do pojemności specjalne ślimaki. Zapewnia to zoptymalizowane cięcie, wydajność i mieszanie we wszystkich naszych maszynach. Solidne, wytrzymałe przekładnie włoskiej firmy ComerIndustries – kątowa i dwubiegowa, zapewniają bezawaryjną pracę i sprawną transmisję mocy. W naszych wozach stosujemy przekładnie przemysłowe o wysokim momencie obrotowym i niskiej wymaganej mocy napędowej. Te skrzynie biegów mają wysoki współczynnik sprawności przy bardzo długiej żywotności. W wozach z serii T-REX wzmocniona przekładnia dwubiegowa jest w standardzie!

Scroll to Top